Zarabianie na własnych zakupach

Zarabianie na własnych zakupach

Na polskim rynku jest mnóstwo firm, które oferują zarobek prowizyjny, ale nam chodzi o prawdziwe zarabianie na własnych zakupach.

Jednak w ostatnim czasie firma Familo oferuje zdecydowanie konkurencyjne sposoby oszczędzania, zarabiania oraz wypracowywania emerytury.

Głównym czynnikiem oddziaływującym na ten sukces jest przede wszystkim produkt, a w zasadzie wiele produktów, które każdy z nas kupuje na codzień.  Nie są to produty tylko określonej firmy/marki, tak jak w każdej innej firmie bazujacej na MLM, ale są to produkty, które znajdziemy w zwykłych sklepach czy supermarketach, takie jak artykuły spożywcze, kosmetyki, chemia, artykuły gospodarstwa domowego itp.Dodatkowo nie trzeba nic nikomu sprzedawać, wystarczy robić samemu zakupy w sklepie Familo.

zarabianie na własnych zakupach

Niby nic nowego. Bo dlaczego ktoś miałby zmieniać swoje przyzwyczajenia i nagle robić zakupy w sklepie internetowym?
Ano dlatego, że tylko w Familo może na tych zakupach dużo zaoszczędzić, a nawet zarobić.

Kto w Polsce czy na świecie bez własnego wkładu da Ci na czymś zarobić? Raczej nikt, żyjemy w świecie gdzie tylko wydajemy pieniądze. Familo pozwala nam zarobić na czymś co i tak robimy i bedziemy robić, bo tak funkcjonuje nasza gospodarka.

Kupując produkty codziennego użytku dostajesz wiele możliwości na zarabianie na własnych zakupach. Może na początek nie są to duże kwoty, ale z czasem systematycznie może sie to zmieniać, wystarczy włożyć w to trochę zaangażowania.

Teraz zdecyduj sam, czy chcesz tylko wydawać swoje pieniądze na codzienne zakupy, czy chcesz, by te pieniądze do ciebie wracały jak bumerang.
Myślę, że odpowiedź jest oczywista 🙂  Zarabianie na zakupach jest już możliwe dla każdego.

Darmowa rejestracja do Familo

4 komentarze

 1. Nic dodać, nic ująć. Właśnie takie możliwości daje Familo. Kto umie liczyć skorzysta?

 2. Od ponad 2 lat korzystam z tej formy robienia zakupów i mogę śmiało potwierdzi że nie tylko jest to wygodne , oszczędne ale i można na tym zarobić i to sporo . Sprawdza się powiedzenie „kto szuka znajduje”
  Ludzie, którzy narzekają na trudne czasy, zły rząd, bezrobocie, brak perspektyw itd.nie mają wiele szans na zmianę swojej sytuacji .
  Prawda jest taka ,że to co mamy w naszej głowie a wiec i nasze nastawienie do danej sytuacji decyduje o tym co osiągamy w życiu.
  Z pewnością ktoś nastawiony na narzekanie i widzenie wszystkiego w barwach ciemnych nie będzie czynił wysiłków skierowanych na szukanie nowych rozwiązań. Tymczasem rozwiązania są tylko potrzeba się na nie otworzyć i po nie sięgnąć. A wiec jeśli szukasz nowych rozwiązań na zmianę Twojej sytuacji finansowej to już ją własnie masz przed sobą… Zapraszamy do Społeczności Konsumenckiej Familo

 3. „Do Odważnych Świat Należy” Kto chce ten skorzysta ale wiele osób nadal biega po marketach czy sklepach osiedlowych. Przyjemnie jest robić zakupy w sklepie takim jak nasze Familo.
  Wiec do dzieła……. zanim pociąg pospieszny Familo nam umknie 🙂

 4. W 15 miesięcy Familo zmieniło jakość mojego życia. Już nigdy nie brakuje mi cukru, płynu do naczyń. Nawet kosmetyki znów zaczęłam sobie kupować nie dbając o cenę a o jakość i tak drogi miodzik Manuka, na co dawno nie było mnie stać z tej marnej renciny. I co ważne, nie muszę siedzieć przy komputerze tyle, ile siedziałam kiedyś by zarobić coś w programach partnerskich.
  A to, co mamy od lutego to już komfort zarabiania 🙂