Zakupy przez internet

Zakupy przez internet

Zakupy przez internet to trend naszych obecnych czasów.

Czy Ty też z nich korzystasz? Czy dopiero zastanawiasz się, czy warto, bo może to niebezpieczne, bo mogą mnie oszukać, bo zamiast zamówionego towaru dostanę cegłę albo jakieś śmieci, bo …
A czy kupowałeś kiedyś coś przez Allegro?
Ja mnóstwo razy korzystałem z tej możliwości  i nigdy się nie zawiodłem. Trzeba być tylko uważnym i nie dać się złapać na jakieś super okazje czy promocje. Może to być jakiś przekręt.

Zakupy przez internet to trend, który rozwija się bardzo szybko, szczególnie w Polsce.

Coraz więcej dużych firm dużych i małych, dyskontów i supermarketów dołącza ten kanał dystrybucji do swoich działań.
Coraz częściej widzę samochody dostawcze Tesco czy Piotra i Pawła, które dostarczają towar, zamówiony przez internet.
Ale przecież nie tylko duże korporacje  zaczynają korzystać z tego kanału.
Również takie potężne firmy jak Mercedes czy BMW udostępniają swoim klientom zakupy przez internet wyposażenia, osprzętu czy akcesoriów.

Sięgają po taką możliwość również banki, firmy ubezpieczeniowe itp.

Mam znajomych, którzy prawie wszystko kupują przez internet. Sam widziałem, jak kilka dni z rzędu listonosz przynosił po kilka paczek. Były to książki, bielizna, kosmetyki, koszule, bluzki, nawet buty. Ostatnio pojawił się nawet kurier z paczką z zamówioną żywnością.

A odnośnie  żywności, to podczas mojego pobytu we Francji miałem okazję robić kilka razy zakupy przez internet artykułów żywnościowych w polskim sklepie. Na dodatek paczki były rozsyłane pocztą francuską a nie przez kuriera.

Na rynku polskim pojawiła się w zeszłym roku polska firma, Familo, oferująca takie zakupy, artykułów żywnościowych, chemii gospodarczej i środków higieny osobistej, z możliwością darmowej dostawy przez kuriera.
Co jest rewelacyjne, oferuje ona możliwość uzyskania rabatów aż do 90%. Proponuje też możliwość uzyskania dochodu.
Rejestracja do firmy jest darmowa, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia ofertę. Powstała już w tak krótkim czasie grupa zakupowa licząca na dzień dzisiejszy około 30 tysięcy użytkowników. To super  wynik, zważywszy, że zaczynano od około 200 produktów, teraz  jest oczywiście ponad tysiąc i cały czas się zwiększa.

 To świadczy o popularności, jaką zyskują zakupy przez internet.

A Ty, czy dołączysz do grona nowoczesnych klientów i będziesz korzystać z takiego udogodnienia?
Prawdopodobnie jeszcze za naszego życia większość handlu przeniesie się do internetu. I żeby nie zostać w tyle, zacznij już teraz. Przyniesie Ci to z pewnością wymierne korzyści w postaci zaoszczędzonego czasu i kosztów dojazdu do marketu czy sklepu.

Darmowa rejestracja do Familo

12 komentarzy

 1. Polski rynek e-commerce jest najszybciej rozwijającym się w Europie. W najbliższym czasie liczba kupujących może się zwiększyć o blisko 25 proc. Sklep internetowy Familo i jego innowacyjność ma wiec szerokie możliwości rozwoju, tym bardziej że może być źródłem dochodu pasywnego dla wielu Polaków. Wystarczy zapoznać się z nim i korzystać.

 2. Ja też Zygmuncie mieszkając prawie trzy lata na zachodzie ( Niemcy , Hollandia ) bardzo dużo korzystałem z zakupów przez internet. W szczególności były to artykuły spożywcze by jakoś tam przeżyć. Na zakupy tradycyjne nie było czasu. Zakupy przywieziono ale nikt nie dał mi rabatów lub dodatkowego zarobku. Widać że FAMILO to pierwszy sklep internetowy w Europie który swoich klientów za zakupy wynagradza.

 3. Mówi się, że kobiety lubią chodzić po sklepach. Nie wiem, co w tym ciekawego. Pełno ludzi, tłok, zapachy – jeden wielki chaos. Nigdy nie lubiłam sklepów, dlatego internet jest dla mnie wybawieniem. I te produkty w Familo. Ulga, że mogę sobie spokojnie usiąść przed komputerem wybrac produkty i poczekać na dostawę paczki do domu. Jeśli kupiłam jakieś ciekawe ciuchy to najczęściej z wystawy albo w interntu. Tylko jedno mnie drażni, te opłaty za dostawę. Od – Do gdzie wysłający mogą wystawić większą cenę za faktyczny koszt dostawy od wagi. W familo nie robię zakupów za 50 – 149 zł. dlatego mam bezpłatyną dostawę. Wiem za co płacę i ile. W sklapach tradycyjnych nie zawsze tak jest. Najfaniejsze zabawki logiczne dla wnusia w internecie kupiłam. Szkoda, że nie ma ich w familo.

 4. Małgorzata Żebrowska Mój stan

  Wspaniale jest siedzieć w domu i „przebierać” w artykułach które akurat chcemy kupić, możemy też dorzucać lub wyjmować bez konieczności wychodzenia z kolejki przy kasie. Nic też nie stoi na przeszkodzie usiąść przy komputerze z całą rodziną i wspólnie zrobić zakupy, a później otwierać paczkę. Zakupy z FAMILO to przyjemność i frajda dla wszystkich.

 5. Skoro pytasz, Zygmuncie, czy korzystam, to Ci odpowiem.
  Oczywiście,że korzystam.
  Zaczęło się tradycyjnie od aukcji na A.
  Natomiast możliwość korzystania z Familo jako zakupów przede wszystkim jedzenia, to po prostu bajka.
  I jeszcze mi ktoś za to zwraca pieniądze 🙂
  Bajka po prostu

 6. Zakupy przez internet to trend naszych czasów, ale trend najczęściej wynika z potrzeby. Ten rynek rozwija się w dynamicznym tempie i będzie się dalej rozwijał. Powstają coraz to nowe możliwości zakupów internetowych. Właśnie takim jest projekt Familo, który do swojej oferty wprowadził różnego rodzaju programy lojalnościowe, tym samy dając możliwość zarabiania na własnych zakupach. To co może rozwijać się lepiej?

  • Trend i potrzeba to najważniejsze dla mnie atuty przyciągające mnie do internetowego sklepu Familo. Szerokie perspektywy tych atutów dają gwarancję powodzenia wszelkich działań.

   • W moim wypadku Jadziu jest to w większym stopniu potrzeba aniżeli trend. Ułatwianie sobie życia stało się dla mnie koniecznością. Sklep internetowy Familo wyręcza mnie z noszenia ciężkich zakupów i jeszcze daje zarobić. Co za wspaniałe czasy!

    • Zawsze najpierw przyciągają mnie nowości a dopiero potem sprawdzam i poznaję jego potrzebę.Połaczenie tych dwóch elementów u mnie daje efekt podejmowania decyzji i odpowiednich działań. Moze dlatego, że jestem kobietą mam na to inne spojrzene …bo najpierw musi mnie coś zauroczyć abym chciała to poznawać lepiej.

 7. Od kilku już lat robię zakupy w internecie. Początek był dość trudny dla mnie bo pamiętałem sporo informacji o nieuczciwych sprzedawcach, nie przysyłających zamówionego produktu lub przysłowiową cegłę. Może się to zdarzyć również i dzisiaj, więc lepiej jest skorzystać z polecenia.

  Polecając sprzedawcę kładę na szalę swoją wiarygodność bo w myśl przysłowia …Psu ogon da się uciąć tylko raz.

  Familo jako firma została już sprawdzona wielokrotnie przez wiele osób z całej nasze grupy konsumenckiej. Gdyby Familo dała jakiekolwiek podstawy do niezadowolenia ludzie nie zostawiliby suchej nitki.
  W moim przypadku nie było żadnej „wpadki” ze strony firmy.

  Asortyment się powiększa, rabaty otrzymuję, jest darmowa dostawa. Czego więcej szukać?

 8. W roku 1998 znajomy polecił mi przeczytanie książki „Budowanie Sieci Metodą Trzeciej Fali”. Przyznam, że czytałem ją jak s-f. Autor Richard Poe roztacza wizje, które 15 lat temu były dla mnie i moich znajomych „rodem z kosmosu”. Przewidział i opisał dokładnie to co się dzieje teraz na świecie i oczywiście w Polsce (nieuniknione skutki globalizacji).
  Dzisiaj jestem zmuszony (bo nie ma innej drogi) uczestniczyć w jego wizjach.
  Dlatego im wcześniej poddamy się „trzeciej fali” tym dalej i wyżej ona nas wyniesie.
  Mamy do dyspozycji Familo jako łódź. Wystarczy tylko do niej wsiąść.
  Potrzebna jest jednak DECYZJA.

 9. Zakupy przez internet w sklepie Familo wymuszają od nas bardzo korzystne zachowania a mianowicie zaplanowanie zakupów na miesiąc i robienie ich systematycznie. Z pewnością wielu z nas odczuło już dobre tego efekty. Zakupy przemyślane i zaplanowane oszczędzają nam nieprzewidzianych braków w domu takich produktów jak :kawa. herbata, kasza. ryż, makaron, olej,sól czy płyn do mycia naczyń.