Wiosenne przebudzenie z Familo, czyli opowieść inna niż wszystkie.

Wiosenne przebudzenie z Familo, czyli opowieść inna niż wszystkie.

Nastała wiosna, a więc czas ocknąć się z zimowego snu, rozprostować nieco kości i zaplanować co, gdzie i jak zasiać, by zbierać obfite plony.
Ja właśnie obudziłem się z takiego snu, ale tym razem wiosna okazała się być zupełnie inna niż wszystkie dotychczas. Dlatego postanowiłem podzielić się z Wami moim przebudzeniem.

Kiedy z różnych powód „zasnąłem” ubiegłej jesieni, jako zwykły konsument społeczności Familo, nie spodziewałem się, że obudzę się jako „mały biznesmen”.
Tak – biznesmen, bo to co wydarzyło się tej wiosny w Familo, spowodowało, że już dziś mogę tak o sobie mówić, ponieważ nagle sklep w którym od ponad roku robię systematyczne zakupy , postanowił mi się za to odwdzięczyć, dając możliwość szybszego sposobu na uzyskanie 90% rabatu. Tym sklepem jest oczywiście Familo, a sposobem wprowadzony wiosną, równoległy do uprzedniego, liniowy plan marketingowy – czyli Akademia Familo.

Na pozór prosty system, który bez wątpienia jest doskonałym narzędziem dla pogłębiania wiedzy a jednocześnie (dziś już to wiem), niesamowitym sposobem na czerpanie przy tym bardzo zadowalających korzyści finansowych. Postanowiłem więc spróbować, choć pewnie jak większość z nas, wiele razy zadawałem sobie ciągle to nowe pytania:

Czy to warto?                                                                                                                          sukces

A może to nie dla mnie?

Właściwie to po co mi to?

A czego to tam mnie mogą nauczyć?

I wiecie co? Po raz kolejny udowodniłem sam sobie starą jak świat zasadę, że

LEPIEJ ŻAŁOWAĆ CZEGOŚ CO SIĘ ZROBIŁO, NIŻ ŻAŁOWAĆ CZEGOŚ, CZEGO NIE ZROBILIŚMY.

Spróbowałem i z radością przekazałem wieści o nowym planie marketingowym mojej bardzo niewielkiej wówczas grupie przynależącej do Społeczności Konsumenckiej Familo. To co się wydarzyło potem, przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

Już po dwóch tygodniach moja grupa rozrosła się 3-krotnie, a obroty tejże grupy ponad 10-cio krotnie. Tak więc w ciągu miesiąca ja i większość z tych osób wypracowaliśmy sobie 90% rabaty na zakupy w sklepie, nie wspominając nawet już premii od samego początku regularnie spływających dzięki Akademii Familo i jej bonusowemu liniowemu marketingowi.

A czy Wy gotowi jesteście na tą wiosnę?

Gotowi na wiosenne przebudzenie?

Pobudka!!! Nadszedł czas, by zasiać…

Ja zapamiętam tę wiosnę do końca mojego życia.

            Familo… uhm… -Dziękuję że jesteś…

Darmowa rejestracja do Familo

8 komentarzy

 1. W tym roku wiosna nas mile zaskoczyła, nie dość, że jest już od dziś kalendarzowa, to także pogoda wiosenna.
  A w Familu wiosna trwa na dobre już od 14 lutego i premie szybko rosną i w sklepie coraz więcej się dzieje.
  Tylko patrzeć jak paliwko będzie na wiosenne wycieczki za miasto
  😉

  • Artur Szablewski Mój stan

   Za miasto, albo do miasta, jak kto woli 🙂 Byle z całą „Familją”…

 2. Uśmiech Wiosny 🙂 Dzień Radosny 🙂
  Ja tez już korzystam 90% rabatu dzięki Akademii Familo.
  Akademia Familo czyli program liniowy to naprawdę strzał w 10-tkę aby się przebudzić. Bardzo się cieszę że powstał program liniowy Akademii Familo bo dzięki temu programowi liniowemu możemy zarabiać.
  Czym nas jeszcze Familo zaskoczy? 🙂
  Pozdrawiam cieplutko i wiosennie 🙂

 3. Powiedzenie że ” Ćwierkały jaskółki że najgorsze są spółki ” Jest już nie aktualne. Tej wiosny Społeczność Konsumencka FAMILO i Akademia Familo pokazała że razem można więcej zdziałać. Dziękuje temu co dał mi link do darmowej rejestracji w FAMILO bo moje życie zaczyna nabierać pozytywnego tempa.

 4. Pięknie napisane

  Jak nie ma się autorowi pomieszać zima z wiosną, gdy wiosna w pogodzie, wiosna w Familo i w sercach partnerów wiosennie się robi, w obliczu realności lepszego, bogatszego życia.

  Dla mnie Akademia Familo to nie przebudzenie, a nagroda, lecz dla części moich partnerów przebudzenie i bardzo mnie to cieszy, bo szybko zaczęli zarabiać.

  Familo wszystko przekręca. Pokazuje, że Szybka Łatwa Kasa to już nie mit, a realność.
  Familo udowadnia, że przedsiębiorcy mogą wiele zrobić dla swoich klientów, jako dla partnerów – poważnie i z szacunkiem traktowanych. Czego nie można powiedzieć o wielu e-firmach zapraszających ludzi do współpracy.

 5. Małgorzata Żebrowska Mój stan

  Wiosenne przebudzenie.. bardzo dobrze napisane,szkoda że nie wszyscy się przebudzili, a są i tacy którzy nie chcą. W naszym sklepie ciągle się coś dzieje, mnie cieszy każdy nowy produkt. Zaglądając zastanawiam się jaką nową niespodziankę dziś zobaczę.Familo rośnie w siłę a my razem z nim, co nas wszystkich bardzo cieszy, tylko tak dalej.

 6. Wojciech Szczerba

  Przywitać wiosnę zimą, to tylko w Familo można. Taki ciepły, radosny powiew dobrych wiatrów nadziei i spełnienia naszych marzeń. Wiosna tego roku jest wyjątkowa, a dopiero się zaczęła.
  Wykorzystajmy tą chwilę. Prawdziwe zbiory przyjdą jesienią. Dzielmy się dobrą nowiną, bo dać komuś coś dobrego naprawdę warto.

 7. Zbigniew Skępski Mój stan

  W pełni potwierdzam ,że przebudzenie tej wiosny,jest wspaniałe,ponieważ moja grupa,też zaczyna się rozrastać,sam jestem zaskoczony efektami.
  Oczywiście pozytywnymi,moja grupa rozrasta się z dnia na dzień i jestem pewien,że niedługo i ja osiągnę 90% rabat.