Różne źródła dochodów

Różne źródła dochodów

Mogą być różne źródła dochodów. Prawdopodobnie o co najmniej 3 już słyszałeś. Są to 3 całkowicie odmienne kategorie dochodowe. Ale to tylko jedna z nich może uczynić Cię naprawdę wolnym finansowo. W końcu wszystko sprowadza się  do wolności finansowej i ilości wolnego czasu. Większość osób ma zbyt dużo pieniędzy i zbyt mało wolnego czasu, albo też  za dużo wolnego czasu i zbyt mało potrzebnych do życia pieniędzy. Jednoczesne posiadanie wolnego czasu i wolności finansowej jest niestety rzadkim zjawiskiem.

Dlaczego?  Ponieważ często ludzie spędzają całe swoje dorosłe życie starając się pracować coraz ciężej dla swojego szefa. Którego nie lubią. A to nie pozwala im się kroczyć do przodu. Sadzą, że ciężka praca etatowa jest koniecznością. Ale nie tędy droga do naszego celu. Jeżeli zamiast skupiać się na ciężkiej pracy na etacie  zajęliby się  w wolnym czasie nauczeniem się różnego rodzaju sposobów osiągania dochodów dodatkowych to mogliby dość szybko korzystać z dobrodziejstw emerytury wiele lat wcześniej.

A teraz przyjrzyjmy się działaniom bogatych ludzi. Już na pierwszy rzut oka widać, że mają to wszystko, o czym tu mówimy. Oni mają odpowiednią ilość pieniędzy  i wystarczającą ilość wolnego czasu. I cieszą się tym do woli. Oczywiście mają wielorakie źródła dochodów, z których biorą na życie bez konieczności codziennej pracy na etacie pod okiem znienawidzoenego szefa.

Czy taka wolność finasowa jest tylko dla ludzi bogatych?

Jak to możliwe, że oni tak mogą?

Prawdziwym sekretem bardzo majętnego człowieka jest to, że jeśli raz stworzy jedno źródło dochodów, to utworzenie kolejnego źródła dochodów jest już bardzo proste Wszystko sprowadza się do odpowiedniej koncentracji i wysiłku, i powielenia wzoru.

3 całkiem różne źródła dochodów

źródła dochodów nr 1. Pierwsze źródła dochodów to jednorazowa sprzedaż lub praca na umowę krótkoterminową. Raz wykonujesz pracę dla klienta i na tym zarabiasz pieniądze. To nie jest stała praca na etacie. Codziennie musisz zdobywać nowych klientów w celu utrzymania odpowiedniego poziomu dochodów. Najcześciej tak wygladają źródła dochodów dla osoby pracującej na własny rachunek, oraz samozatrudnionej.

źródła dochodów nr 2. Stały comiesięczny dochód etatowy. Pracując na etacie otrzymujesz co miesiąc wynagrodzenie. Ale tylko wtedy jeśli pracujesz. Dopływ pieniędzy znika, gdy zdecydujesz się nie bywać w pracy. Nawet jeśli zajmujesz bardzo dobrze płatne stanowisko to dalej zarabiasz tylko wtedy gdy rzeczywiście coś robisz. Takie źródładochodów są tak naprawdę najmniej bezpieczne ze wszystkich, bo nie masz nad nim żadnej kontroli. Firma może pozbyć się pracownika w dowolnej chwili, zostawiając go bez żadnego źródła dochodów, a tym samym bez środków do życia.

Człowiek bogaty nigdy nie zgodzi się na taki brak kontroli na swoimi dochodami,  wybierze na pewno opcję numer 3.

źródła dochodów nr 3. Dochód rezydualny inaczej  pasywny lub emerytalny. Pasywny dochód jest najpotężniejszym z trzech źródeł dochodów. „Pasywny dochód” oznacza, że ​​możesz nadal zarabiać długo po skończeniu jakiejś pracy, że będziesz tworzyć i powiększać Twój wolny czas i zarabiać coraz więcej pieniędzy. Będziesz mieć czas i pieniądze!

Przykładem pasywnych dochodów dla pisarza może być sprzedaż książki, której jest  autorem. Może to być wynajem własności dla właściciela nieruchomości. Mogą to być zyski z samodzielnej (zaautomatyzowanej, na autopilocie) działalności gospodarczej.

Niestety taki dochód jest poza zasięgiem możliwości dla większości zwykłych ludzi. Chyba że mają super talent do pisania bestsellerów, albo też inwestują w nieruchomości, a może zatrudniają pracowników i umieją nimi zarządzać.

źródła dochodów w internecie

źródła dochodówW XXI wieku wiele dużych firm oferuje możliwości pozyskiwania pasywnego źródła dochodów.  Współpraca z takimi firmami daje pasywne dochody. Polecamy  Społeczność Konsumencką Familo. Dzięki nam za jakiś czas nie będziesz musiał  tkwić w znienawidzonej pracy i do tego niewiele zarabiać.

Powiemy Ci jak wykonać pracę raz, a zarabiać na tym wielokrotnie. Wiemy, że Twój domowy biznes jest w stanie zarobić odpowiednie sumy pieniędzy!

A najlepsze jest to,  że pracując w domu, można dołączyć do naszego zespołu i korzystać z  praktycznej wiedzy prowadzącej do pewnego sukcesu. Od momentu jak do nas dołączysz już nigdy nie będziesz pozostawiony sam sobie.

Zaczniesz tworzyć swoje źródła dochodów i uczyć się od ludzi wiedzących jak zarabiać w internecie naprawdę!

Darmowa rejestracja do Familo

6 komentarzy

 1. TERAZ juz wiesz co wybrać aby godnie życ dziś i potem na emeryturze, nawet gdy nie masz głowy do pisania bestsellerów. Wystarczy, że dołaczysz do Nas a resztą się nie martw, to już Nasza głowa. Członek GRUPY 100K.

 2. Większość ludzi marzy o tym, aby mieć odpowiednią ilość pieniędzy i żyć tak, jakby chcieli. Niestety, prawie wszyscy liczą na to, że robiąc to, co dotychczas robili, będą mogli zrealizować swoje plany. Nic bardziej złudnego. Już Einstein powiedział, że jest głupotą robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów. Bez zmiany nawyków nic nie osiągniemy. Konieczne jest więc podjęcie działań w kierunku zmiany swojego źródła dochodów na dochód pasywny. Tylko on uczyni z nas wolnych ludzi.

  • Świetne porównanie, większość osób chciałaby cale życie wykonywać to samo, tylko za inne pieniądze. Tak niestety nie jest. Aby zarabiać inne pieniądze trzeba wykonywać coś innego lub w inny sposób.

   W życiu trzeba podjąć decyzję i dokonać zmian. Każda zmiana boli, bo musimy wyjść ze strefy komfortu i niestety tego nie lubimy, boimy się tego. Boimy się porażek, boimy się tego co powiedzą nasi znajomi czy rodzina. A tu zasada jest prosta, aby zmienić coś w życiu trzeba zacząć od siebie. Do odważnych świat należy! Zacznij zmieniać swoje życie już dziś!

 3. Grupa 100k pomaga ale Ty sam musisz podjąć decyzję, czy chcesz jechać na wymarzony urlop, czy jeździć wymarzonym samochodem itd. Ja wybrałam i moje marzenie się spełnia.

 4. Jan Peterko

  Od kiedy jestem członkiem GRUPY 100k codziennie się budzę z uśmiechem i radościa w sercu, że znowu mam przed sobą wspaniały dzień, który mogę spędzić w aktywnej grupie liderów pomagajacym innym osiagnać wyznaczony sobie cel.

 5. Sylwia Słabik Mój stan

  Bez względu na warunki życiowe czy poziom intelektualny, każdy ma szansę osiągnąć niezależność finansową.
  Pozbywając się tzw. impregnatu, wachlarz możliwości rozłoży się sam. Adekwatnym przykładem jest Familo. Koncepcja biznesu uniwersalna i ponadczasowa, skierowana do każdego.