Przekazywanie punktów obrotowych na klony

Przekazywanie punktów obrotowych na klony

Wykorzystując możliwość przenoszenia punktów obrotowych w Familo możemy od razu zwiększyć swój zarobek.

Jeśli robisz w Familo  większe zakupy niż 150 zł na miesiąc (wliczając w to również zamówienia szkoleń Akademii Familo), to każdą nadwyżkę wręcz należałoby przenieść w dół struktury, najlepiej na swoje klony.

Minimalną kwotę 150 zł na pozycji macierzystej zostawiamy dlatego, gdyż system taką kwotę nam samoistnie blokuje na tejże pozycji, więc i tak nie możemy jej przenieść.

Całą resztę przenosimy na klony. Dzięki temu możemy podwoić a nawet zwieloktotnić  swój zysk, w zależności od tego, w jaki sposob mamy umieszczone swoje klony. (O najskuteczniejszych strategiach umieszczania  klonów napiszę w kolejnym poście. )

Aby przenieść swoje punkty obrotowe na inną pozycję w dół struktury, należy uczynić kilka kroków.

A mianowicie z pozycji naszego biura wchodzimy w zakładkę – Twoje pozycje w kręgach i przy każdej z naszych pozycji widnieje strzałka skierowana w lewo.

Klikając w nią możemy przekazać swoje punkty obrotowe na tę właśnie pozycję.

przekazywanie-punktow-na-klonyWówczas ukaże nam się komunikat, który będzie nam pokazywał Dostępne Punkty Obrotowe, oraz Dostepne punkty ZDP.

Poniżej w tabelce należy wpisać ilość przekazywanych punktów obrotowych (nie ZDP, to jest inny temat), po czym kliknąć w niebieski przycisk „Przekaż punkty obrotowe”.

Wówczas od razu bedziemy widzieć przy swoim klonie przekazane punkty.

Oczywiście możemy też przekazywać swoje punkty obrotowe innym osobom w swojej grupie, ale nie jest to tak korzystne jak przekazanie punktów na swoje klony.

Dzięku takiemu prostemu trikowi z tych samych wydanych pieniędzy w Familo możemy zarobić nawet wielokrotnie. CZY TO NIE FAJNE? 🙂

Darmowa rejestracja do Familo

6 komentarzy

 1. Tak, to bardzo fajne. Ja to wykorzystuję już z całą premedytacją, chociaż słyszałem też głosy, że nie należy tego robić.
  Jeśli nie przesuwamy punktów w dół struktury to pozwalamy na to, aby całe należne nam prowizje przechodziły w górę do sponsorów.
  A ponieważ nasze działania mogą zostać zduplikowane, to wówczas my jako sponsorzy i osoby mające duże grupy pod sobą również nie będziemy na tym zarabiać.
  Ja jednak uważam, że jeśli ktoś sobie na coś zapracował, to mu się to należy.
  Dlatego już wcześniej opisałem to zagadnienie tutaj: http://familo-opinie.pl/przekazywanie-punktow-obrotowych-familo/

  • Dobry sponsor najpierw zadba aby jego polecenie zarobili jak najwięcej. To idzie w „świat” i kolejni chcą z nim współpracować.

   Można oczywiście razem ze sponsorem tak ustawić klony, (obydwóch) aby mieć wzajemne, jeszcze większe korzyści.

 2. Ostatnio robiłam to dla syna. Nie mogłam sprawdzić, czy system blokuje te 150 zł. na pozycji macierzystej, bo zakup był za 300 zł. + 3 klony pierwszym kręgu. Dałam po równo na każdego klona 100 punktów obrotowych i system nie musiał niczego blokować.

  Samo automatyczne przekazywanie punktów obrotowych na klony, różni się nieco, od wymaganej kwoty na Pozycji Macierzystej. Z tego, co wiem gdy mamy 3 klony, to przy obrocie 200 zł. na pozycje macierzystą i na klony idzie po 50 punktów. I to wystarczy, bo do 3-go kręgu wystarczy mieć na pozycji macierzystej 50 zł. obrotu. Wychodzi na to, że to blokowanie przez system ma nas zabezpieczyć przed błędnym przekazywaniem obrotów jako, że system sam z siebie nie wie ile nam potrzeba mieć na PM. Dobre zabezpieczenie.

  • Muszę dodać, że ogólnie obrót syna wynosił 450 zł. Dlatego wyszło po 100 na klony i 150 na P.M. – aby nikogo nie zmylić. 🙂

 3. Edyta Milner Mój stan

  W lutym mialam na pozycji macieżystej tylko 50 zł, resztę „rozdałam” w dół, ale w tym miesiącu na pozycji macieżystej mam 150 zł, a do przekazania mam zawsze tylko tą nadwyżkę. Dziś wpadło mi 75 zł za wypżyczenie Akademii Familo, czyli na macieżystej miałam 225 zł, ale tylko te 75 zł mogłam przekazać.

 4. Potwierdzam korzyści z przekazywania obrotów w głąb struktury. Sama przekazałam swoje obroty na klony w 5. kręgu, bo tam najbardziej się to opłaca. Kto zna regulamin, ten wie dlaczego 😉 Należy tylko zadbać o to, by osoby na wcześniejszych kręgach miały obrót przynajmniej 50 zł. Dlatego też przekazałam trzem moim osobom bezpośrednim oraz jednej z kolejnego kręgu po 50 zł widząc,że nie są aktywne. Dzięki temu, że podzieliłam się z nimi swoim obrotem, moje przeniesione obroty pozostały na 5. kręgu a osoby, które „wspomogłam” 10. dnia kolejnego miesiąca otrzymały na swoje konta rabatów od 30 zł do 70 zł…za obroty osób z ich kręgów. To ich zachęciło do czynnego uczestniczenia w życiu familo. W tym miesiącu te osoby są aktywne, czyli zrobiły same zakupy, wykorzystując otrzymane rabaty. Skorzystałam i ja i one. To czym się dzielisz do ciebie wraca. Mogę to potwierdzić 😀