Pasywny dochód

Pasywny dochód

Wolisz pasywny dochód czy tradycyjny dochód? Zyski pasywne są lepsze niż pensja. Pensja pozwoli Ci na życie, pasywny dochód na zrobienie fortuny. Trudno się wzbogacić na pensji, ale każdy może się wzbogacić na pasywnych dochodach. – Jim Rohn

Zadaj sobie teraz istotne PYTANIE:
Ile będziesz miał pieniędzy, jeśli przestaniesz od dziś pracować? Większość ludzi odpowie prawdopodobnie „nic”. Jednak dla każdego bogatego człowieka odpowiedź jest całkowicie inna. Majetna osoba to ktoś, kto nauczył się jak zarabiać pieniądze kiedy nie pracuje, kiedy jest na wakacjach, a nawet kiedy śpi.

Pasywny dochód – co to takiego?

pasywny dochód

Ludzie bogaci nazwali ten rodzaj dochodu Pasywnym dochodem.

Pasywny dochód to taki dochód, który jest wciąż wypłacany.  Nieważne czy jeszcze pracujesz czy już nie. Możesz mieć pieniądze niezależnie od tego co robisz, ponieważ dochody pasywne tworzą się same, po początkowym uruchomieniu. Od pewnego momentu to już niewiele nie zależy od Ciebie i Twoich wysiłków. Więc jeśli otrzymujesz pasywny dochód np.3000 zł na miesiąc, to bedziesz zarabiać 3000 zł co miesiąc, nawet jeśli wszystko co robisz to siedzenie w bujanym fotelu i czytanie gazety każdego dnia.

Bogaci ludzie nauczyli się, jak zarabiać 24/7 i Ty też możesz tego się nauczyć.

Jedynym pasywnym dochodem jaki większość ludzi będzie mogła otrzymywać są niewielkie odsetki od rachunku oszczędnościowego ich banku. Zastanów się, co by było, gdyby pozostały dochód był odpowiednio duży, aby rzucić nielubianą pracę na etacie, lub nawet zrezygnować z pracy etatowej całkowicie.

Tradycyjne dochody:

W momencie przybycia do miejsca pracy jesteś najemnym pracownikiem i to szef decyduje o tym ile zarobisz. Niestety, na koniec dnia, po pracy przestajesz zarabiać pieniądze. To jest niemożliwe, aby stać się bogatym w ten sposób. Każdy grosz który zarabiasz jest całkowicie uzależniony od Twojej obecności w pracy. A przecież każdy dzień ma określoną liczbę godzin pracy. Jeśli nie pracujesz codziennie, przestajesz zarabiać pieniądze. Dlaczego większość ludzi wybiera prace etatową jako główny sposób zarabiania pieniędzy? Ponieważ nie znają inne dostępnych źródła dochodów!

Pasywny dochód:

Od chwili, gdy budzisz się rano, zaczynasz zarabiać. A naprawdę zarabiałeś także przez całą noc. Wykonujesz jakąś pracę w ciągu dnia, która zwiększy Twój Pasywny dochód. Kończysz pracę  wieczorem, ale twój pasywny dochód nie przestaje rosnąć. Jeśli zdecydujesz się na dzień wolny, lub wyjechać na wakacje na tydzień, dalej zarabiasz pieniądze. Czy szef lub ktokolwiek inny może sprzeciwić się i może wyłączyć Twój pasywny dochód? Nie ma na to już żadnych możliwości!

To TY całkowiciei kontrolujesz sytuację i nikt nie może powiedzieć ile jesteś w stanie zarobić i kiedy zasłużysz na pensję.

Możesz pracować nad pasywnym dochodem już od dziś! Każdego dnia będzie on rosnąć coraz bardziej i bardziej, i bardziej.

Możesz zacząć zarabiać pieniądze zaraz po tym, jak tylko zdecydujesz się rozpocząć. Początek jest łatwiejszy niż myślisz. Już teraz możesz zacząć budować swój dochód pasywny z Familo

Nie pozwól nikomu określać ile jesteś wart i decydować za Ciebie!

Darmowa rejestracja do Familo

4 komentarze

  1. MYŚL a osiągniesz swój cel tzn. pasywny dochód. Nikt nie bedzie Cię pytał ile pracy w to włożyłeś, natomiast wszyscy będą Tobie zazdrościć że go masz i na wiele więcej Cię stać.

  2. Dochód pasywny to ciche, choć nie zawsze uświadomione marzenie większości ludzi. Któż bowiem nie chciałby popracować kilka lat a potem korzystać do końca życia z owoców swej pracy. A taka jest idea dochodu pasywnego. Człowiek staje się wtedy naprawdę wolnym i od początku do końca decyduje o swoim życiu.

  3. Dochód pasywny to najlepszy sposób na zdobycie finansowej niezależności. Warto chwilę się zastanowić nad tym o ile zmieniłoby się życie po uzyskaniu znaczącego stałego dochodu, nawet po zaprzestaniu pracy.

  4. Pasywny dochód to coś z czego korzystam juz od kilku lat. Dlatego też bardzo doceniam, to co sobie wcześniej wypracowałam. Jednak moja energia nie pozwala mi na tym poprzestać i stawiam czoło kolejnemu wyzwaniu, które w przyszłosci powiększy moje dochody pasywne. Taką szansę widzę w Familo i z tego korzystam. A Ty?