Opinie o Familo

Przemek Dymek
Przemek Dymek Zielona Góra Mój stan
Współpraca z familo to wygoda i komfort. Zakupy robi się prosto i przyjemnie o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Zapomniałem co to długie kolejki w markecie, szukanie promocji od marketu do marketu, a także dźwiganie ciężkich zakupów do domu. Teraz robię zakupy we własnym sklepie i dostaje za to wynagrodzenie w postaci rabatu na kolejne zakupy. Zakupy za 10% ich wartości oraz bezpłatna dostawa zakupów do domu to jest to czego nigdzie indziej wcześniej nie doświadczyłem pomimo uczestnictwa w różnych programach lojalnościowych.
Danuta Blach
Danuta Blach Przewóz k/Żar /lubuskie Mój stan
Zainteresował mnie program Familo.Zmiana sposobu kupowania bardzo mi się spodobała,w końcu nie będę dźwigać ciężkich toreb.Podoba mi się sposób na dodatkowe zarabianie.Zapraszam do Familo moją rodzinę i przyjaciół.
Stefan Foit
Stefan Foit Smolnica Mój stan
Dla mnie osobiście Familo to rewelacyjne rozwiązanie. Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo o ograniczonych możliwościach chodzenia i noszenia ciężkich przedmiotów. W Familo mam tą możliwość że kurier przynosi mi zakupy pod drzwi i nie muszę chodzić do sklepów i nosić zakupy do domu.A że można dodatkowo dorobić do renty to dlaczego mam nie korzystać z takiej okazji.Przecież nie zabija się kury znoszącej złote jajka.Polecam Familo wszystkim osobom niepełnosprawnym i starszym dla których tradycyjne zakupy są problemem.
Aniela Szulc
Aniela Szulc Ładza/Opolskie Mój stan
Familo jest to wspaniała Społeczność zakupowa. Ponieważ można robić tanie zakupy z rabatem nawet do 90% wartości zakupów. Po prostu dla mnie Familo jest rewelacyjnym sklepem. Grupa 100K jest dla mnie bardzo motywującym sposobem współpracy w grupie.

Darmowa rejestracja do Familo

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14