Narzędzia internetowe – po co mi?

Narzędzia internetowe – po co mi?

Czy mi osobiście są potrzebne narzędzia internetowe?
Co to są właściwie te narzędzia internetowe? Ano to przede wszystkim blog (lub strona internetowa) i koniecznie autoresponder. Gdzie poinformujesz potencjalnego klienta – Partnera, co masz do zaoferowania? Oczywiście na stronie internetowej lub blogu. A jak zbudujesz swoją listę adresową, nazywaną „złotem internetu” jeśli nie będziesz miał autorespondera. Jak widzisz, to dwa najbardziej potrzebne narzędzia internetowe.

Z autopsji wiem, że większość nie tylko naszej grupy ale ogólnie internautów nie ma zielonego pojęcia o tym, jak wykorzystać narzędzia internetowe i jak z nich korzystać.

A narzędzia internetowe to przecież klucz do Twojego sukcesu.

A więc po kolei, jak się do tego zabrać.
Pierwszym krokiem jest wykupienie domeny, najlepiej pod swoim nazwiskiem i imieniem z rozszerzeniem .pl.
Potem trzeba znaleźć hosting, czyli miejsce, gdzie nasza domena będzie zaparkowana.
Następny krok to instalacja na serwerze bloga na skrypcie WordPressa (najbardziej popularny i ma b.dużo wtyczek).
No i oczywiście podpięcie odpowiedniego autorespondera, bo to najważniejsze narzędzia internetowe.

No tak, powie większość z Was, ale ja nie mam o tym zielonego pojęcia, nie wiem nawet, co niektóre pojęcia oznaczają.
Z całą pewnością sobie z tym nie poradzę, więc po co mi to?
I tu mam dla Ciebie niespodziankę. Przygotowaliśmy dla Ciebie i innych (platforma serwis4u.com) wszechstronną pomoc i wsparcie. Nie musisz nic umieć, zakładam, że potrafisz napisać lepszy lub gorszy artykuł, nasz projekt zrobi to za Ciebie.
W cenie hostingu (30 zł/m-c) założymy Ci bloga, skonfigurujemy go, podepniemy autoresponder itp.
Twoim zadaniem będzie tylko pisanie artykułów i stworzenie wiadomości dla twojej listy adresowej.
Nauczymy Cię również, w tej cenie, jak to zrobić.

narzędzia internetoweCzy takie narzędzia internetowe są już do przyjęcia przez Ciebie?

Oczywiście na tym nie kończą się profity, które dostaniesz w pakiecie. Przede wszystkim będziesz mieć pomoc techniczną on-line i podstawowy pakiet bezpłatnych konsultacji. Na świecie jest bardzo mało takich firm, w Polsce bodajże jedna.

Czy już jesteś przekonany, że Ty też musisz mieć takie narzędzia internetowe i przy ich pomocy szybciej i łatwiej osiągnąć sukces w Familo. A może prowadzisz również inny biznes lub działasz w jeszcze jakimś MLM-ie?  Przyda Ci się do tego kolejny, ekspercki blog, na którym będziesz to promować.

Oczywiście blogi trzeba będzie pozycjonować, aby były wysoko w wynikach wyszukiwania Googla, ale to już nie Twoje zmartwienie. Tu też możesz liczyć na naszą bezpłatną lub płatną pomoc. A więc Twoje szanse na sukces rosną w stosunku do innych opcji.
serwis4ucom narzędzia internetowe

Czy skorzystasz z naszej propozycji, to zależy od Ciebie. Jednak jeżeli jesteś w Familo, za niedługo będziesz mieć okazję nabywać te usługi przez sklep Familo i korzystać z wypracowanych rabatów. A jeśli dodatkowo zgłosisz swój akces do Grupy 100k, Twoje szanse jeszcze wzrosną.

 

 

Darmowa rejestracja do Familo

34 komentarze

 1. Masz rację Zygmuś 🙂
  Hosting jest wspaniałym narzędziem z którego skorzystamy wszyscy,a także autoresponder,ponieważ te narzędzia są nam bardzo potrzebne do korzystania. Mnie się ten pomysł z hostingiem podoba i z niego skorzystam ponieważ te narzędzia ułatwią nam pracę.
  Pozdrawiam serdecznie.
  🙂 🙂

  • Domena, hosting, blog i autoresponder to wyższy poziom zaangażowania się we współpracę z Familo oraz szersze możliwości i perspektywy, a Serwis4u będzie nam w tym bardzo pomocny.Polecam

   • Dzięki wam Zygmuncie i Marku poznałam wizję internetu. To przez wasze wspaniałe szkolenia nauczyłam się bardzo dużo.
    Dzięki poznanym narzędziom internetowym idę do przodu.

 2. Ja już podjąłem dawno decyzje. Miałem hosting w GVO ale teraz zmieniam go na nasz lokalny. Nigdy nie myślałem że ja będę pisał jakiekolwiek artykuły ale dzięki pomocy Pawła Indyki robię to. Sam jestem w szoku. Ale nie taki diabeł straszny jak go malują. Polecam wszystkim warto się przełamać. Jak to dobrze mieć przyjaciół a w Grupie 100k i Familo jest ich wielu.

  • dziękuję, wszystko Stefan to Twoja zasługa, pamiętaj: jak uczeń jest gotowy, to nauczyciel się znajdzie.
   Paweł

 3. Krzysztof Migas Mój stan

  Super. Nareszcie będzie możliwość docierania do ludzi w internecie.

 4. Sylwia Cierpisz

  Po przeczytaniu artykułu na poważnie zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy taka usługa nie jest mi przypadkiem potrzebna…

 5. Hanna Szałkowska Mój stan

  Wspaniała inicjatywa i rewelacyjna wiadomość.
  Mam nadzieję na szybkie wprowadzenie tej usługi do naszego sklepu.
  Z pewnością wpłynie to na uzupełnienia naszej wiedzy na temat nowoczesnych narzędzi internetowych , a tym samym da możliwość korzystania z nich i dzięki temu osiągnięcia coraz to lepszych celów w Klubie 100k i społeczności Familo .
  Super!

 6. Tak, ja swój blog też zakładałam z wielkim strachem. Prowadzę go stosunkowo krótko ale bardzo mnie cieszy. Przy odpowiednim wzorcu, nagranych szkoleniach pokazujących krok po kroku co zrobić okazuje się to stosunkowo proste. Ciągle się uczę i myślę, że teraz z dodatkowym wsparciem serwis4u.com będzie to jeszcze prostsze. Pozdrowienia dla założycieli:-).

 7. Nie mam wątpliwości,że to bardzo przydatne narzędzia, z których korzystam już, o rany, niedługo będą 2 lata, a wtyczki pomagające w pozycjonowaniu, to naprawdę pożyteczna pomoc.
  Jeśli ktoś lubi pisać czyli przelewać swe myśli na formę trwałą, nie musi już robić tego do szuflady.
  A nuż komuś nasze zdanie pomoże, może pokieruje, może pomoże podjąć jakąś decyzję, a może tylko ogrzeje serce.

 8. Jerzy Morycz Mój stan

  Prawdziwa niespodzianka i doskonały pomysł połączenia płatnego hostingu z Familo. Napewno zwiększy to atrakcyjność dla przyszłych klientów i pozwoli na obniżenie kosztów dla obecnych użytkowników.

 9. LECH CZARNECKI Mój stan

  Jestem za promowaniem polskich rozwiązań i pomocy stosowania narzędzi internetowych – pozdrawiam .

 10. Usługa hostingu jest niezbędna każdemu, kto prowadzi biznes i chce zaistnieć z nim w internecie. Dotychczas korzystałem z hostingu GVO jednak zdecydowałem się przenieść moje strony do Familo. Ponieważ hosting tu oferowany daje większe możliwości w jeszcze niższej cenie.Wierzę że z czasem zostanie opracowana odpowiednia pomoc dla osób stawiających pierwsze kroki w internecie, oferowany hosting będzie dobrej jakości,a może z czasem również pojawi się możliwość polecania hostingu i czerpania z tego profitów.

 11. wiaczesław babicz Mój stan

  No cóż można powiedzieć, bardzo ważny artykuł. Narzędzia to podstawa, a główne jest to że by każdy nowy klubowicz wiedział że nie zostanie sam na sam z tymi narzędziami, tylko w każdej chwili otrzyma fachową pomoc od naszych liderów 100k i Familo.

 12. Jarosław Kozakowski Mój stan

  Narzędzia wspomniane w artykule pozwalają zautomatyzować biznes. Dzieki newsletterowi mamy mozliwość ponownego kontaktu z czytelnikiem, którego zainteresowały terści na blogu.
  Tym niemniej też b. istotną sprawą jest konwersja ruchu na nasza stronę www i dokładne statystyki – bez tego żaden biznes nie nabierze impetu

 13. Niezależnie czy prowadzisz biznes online czy biznes stacjonarny musisz być widoczny w Internecie. Jeżeli Cię nie ma to mogę się założyć, że Twój biznes będzie pracował tylko na 50%. Już nawet zwykła statyczna strona oparta na HTML nie wystarcza, bo teraz tworzy się dynamiczne strony, które się szybciej pozycjonują w wyszukiwarkach internetowych. Taki mały wyścig szczurów. Dzięki platformie WordPress masz możliwość zaistnieć w Internecie. Dzięki firmie serwis4U.com będziesz miał gwarancję, że dostaniesz narzędzia o wiele więcej warte niż wydane 30zł na miesiąc 😉 Co ja mówię jeżeli dołączysz do Familo to będzie mógł je niebawem nabyć za 10% ceny czyli za 3zł miesięcznie. Takiej ceny na rynku nigdzie nie znajdziesz, ba zapłacisz o wiele więcej na początek, ponieważ nikt Ci za darmo nie uruchomi Twoich stron a wartościowe szkolenia z tej dziedziny słono kosztują. W każdym razie wybór należy do Ciebie 🙂

 14. Wspaniale zachęcający artykuł. To prawda w prowadzeniu każdego biznesu bez narzędzi internetowych ani rusz.

 15. Gdy spotkałem się kiedyś z Markiem Rusakiem, twórcą pomysłu hostingu i innych powiedział: czyż nie czas budować swoją markę w Internecie? Pytałem jak? Marek powiedział poprzez tworzenie strony , bloga i zaistnieć w internecie. Dziś przy bezpłatnej pomocy ludzi, którzy są pasjonatami mam stworzoną stroną (blog) pawelindyka.pl i cały czas się uczę – bezcenne
  Paweł

 16. Artur Szablewski Mój stan

  Znaczy i mnie przyjdzie po „A” powiedzieć „B” 🙂 hm… tylko jak ja to wszystko ogarnę? Tak czy owak, chyba mnie przekonaliście!!!

 17. Jolanta Kurjańska-Dłużyńska

  Nie wyobrażam sobie marketingu internetowego bez hostingu i narzędzi. Posługuję się nimi 2 lata, ale przyznaję, że nie wszystkimi. Dzięki nim buduję moją grupę w Familo.

 18. Michał Skoczyński

  Witam , jestem tutaj nowy ( czytaj kompletnie zielony 🙂 ) i mam pytanie – Czy znacie jakieś dobre darmowe strony z ciekawymi szablonami ? Bo rozumiem, że jak już kupię sobie domenę i hosting , zaaplikuję tam sobie wordpress to jeszcze będę potrzebował jakiegoś szablony na tego bloga ? Dobrze rozumuję ? Pozdrawiam 🙂

  • Michał, skontaktuj się ze mną przez Skype, wszystko wytłumaczę. Szablony, i to Premium, otrzymasz od nas w hostingu.
   WordPressa też nie będziesz musiał instalować, zrobimy to za Ciebie w ramach opłaty.
   Jak widzisz współpraca z nami to sama przyjemność.

 19. Praca przez Internet wymaga odpowiednich narzędzi, bez nich nie możemy spodziewać się dużych rezultatów, a współpraca w grupie sprawia, że osoby, które jeszcze nie miały żadnego doświadczenia z taką forma działalności bardzo łatwo mogą sobie poradzić i mieć z tego wiele satysfakcji.

 20. Michał Skoczyński

  Dziękuję za dobre chęci ale jednak powalczę z tematem sam 🙂 Wstyd aby człowiek w moim wieku nie potrafił takich rzeczy 😉

  • Nie rozumiem, po co wyważać drzwi,które są otwarte.
   Grupa 100k wspiera Familo i oferuje platformę serwis4u z hostingiem na 5 domen, autoresponderem i innymi narzędziami w cenie 30 zł/m-c.
   Wszystko po to, aby łatwiej i szybciej rozwijać Familo. Błędem jest nie skorzystać z takiej możliwości. Szkoda czasu i energii.

 21. Michał Skoczyński

  Dla satysfakcji panie Zygmuncie 🙂

  • No cóż, jak ktoś woli utrudniać sobie życie, jego wola. Powodzenia w osiąganiu satysfakcji.

   • Bez narzędzi internetowych ciężko ruszyć z miejsca. Mam już swojego bloga ale wiedzy nigdy nie za dużo. Człowiek uczy się przez całe swoje życie.

 22. Małgorzata Żebrowska Mój stan

  Po rozmowach z większością znajomych stwierdziłam : no „biznesu” to ja z wami nie zbuduję, internet to jest to, tylko jak to ma zrobić laik. Dzięki wam mam nadzieję, że mi się to uda. Na razie metodą małych kroczków, ale mam nadzieję że nie taki diabeł straszny… ,liczę na pomoc i wsparcie.

 23. Marian Wąsowski Mój stan

  Narzędzia internetowe porównałbym do siedmiomilowych butów biznesie. Dziś, jeżeli nie masz strony www. aktywnej, strona pasywna to już przeżytek, jeżeli nie masz bloga eksperckiego, albo dwóch, to jako firma w internecie, nie istniejesz. Coraz
  więcej firm z klasycznych biznesów, chciał nie chciał, musi zaistnieć w Internecie. Tak więc, platforma zwana SERWSEM4U,
  spada nam z nieba, zwykłym i niezwykłym zjadaczom produktów z
  FAMILO. Tylko brać i używać. Akceptuję To.

 24. Jestem przekonany, że narzędzia internetowe serwis4u są najlepszej jakości, tak jak wszystkie projekty Zygmunta i Marka 🙂

 25. Jolanta Rybińska

  Wiem jedno: jeżeli ja pojęłam, o co w tym wszystkim chodzi – a nigdy nie miałam nic wspólnego z narzędziami internetowymi, to każdy laik da sobie radę.. „nie taki wilk straszny, jak go malują”..

 26. Wiem i rozumiem dobrze , że najwyższej jakości narzędzia internetowe proponowane przez Zygmunta i Marka dadzą nam możliwość uzyskania SUKCESU z predkością porównywalną do startu rakiety w kosmos.:-))

 27. Tak,to prawda.Bez odpowiednich narzędzi niestety ale nawet najlepszy system nie będzie działać.Żeby osiągnąć sukces trzeba posiadać odpowiednie narzędzia.Narzędzia,które otrzymasz od liderów grupy 100k to najwspanialszy pakiet potrzebny Ci do osiągnięcia sukcesu.Pozdrawiam życząc wielu sukcesów i ukłony do osób które stworzyły wspaniałą grupe 100k.