Kod Uzdrawiania kluczem do naszej podświadomości

Kod Uzdrawiania kluczem do naszej podświadomości

Znacie to powiedzenie „Wiara czyni cuda” ?

Myślę ,że  większość z Was albo tego doświadczyła albo o tym słyszała.
Ja doświadczyłam tego wielokrotnie…
Zastosowanie metody Kod uzdrawiania w naszym życiu spowoduje oczyszczenie naszej pamięci z:

Znanych i nieznanych negatywnych obrazów,

niezdrowych przekonań i destrukcyjnych wspomnień komórkowych

Aby miało sens stosowanie  Kodu (modlitwy) musimy mieć wiarę ,że jest nad nami siła wyższa w różnej postaci czy to Boga , Natury,  Uniwersum …
Wszystko zależy od naszego światopoglądu.

Ponieważ często opieramy się na naszych negatywnych przekonaniach i jesteśmy pod wpływem destrukcyjnej pamięci naszych komórek jesteśmy skłonni do szukania rozwiązań trudnych.

Popadamy w różne negatywne stany jak depresja, zniechęcenie, strach, brak wiary w sukces, brak chęci działania, choroby itp.

Trudno nam zaakceptować proste i skuteczne rozwiązania. Mamy skłonności do komplikowania

Może dziwisz się dlaczego pisze na tym blogu właśnie taki wpis?
Aby Ci pomóc  tak jak pomagam sobie i swoim bliskim.

Jesteśmy dużą społecznością ludzi i mamy różne problemy czy to rodzinne , czy związane z biznesem, ze zdrowiem  czy jeszcze jakieś inne osobiste. W każdym z tych przypadków możesz doświadczyć  jak zadziała wiara w uzdrawiającą moc wypowiadanych słów.

Kod Uzdrawiania możesz także doskonale zastosować w przypadku trudności z budową Twoje grupy Konsumenckiej Familo.

Aby dokładnie poznać na czym to polega i jak codziennie doświadczać działania Kodu
zakup sobie książkę, której okładkę widzisz w tym wpisie: Kod Uzdrawiania , autor: Aleksander Loyd i Ben Johnson

Dla mnie ten temat nie był obcy bo zapoznałam się wcześniej z wieloma pozycjami na temat   Potęgi Podświadomości i w momencie zakupienia tej książki najpierw poszukałam samego sedna czyli słów Kodu Uzdrawiania . Słowa te tak mnie przekonały że zaczęłam stosować kody zanim przeczytałam książkę.

Przykład stosowania Kodu w odniesieniu do biznesu z Familo:

=====================================================

” Modle się o to ( lub proszę o to), aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe oraz wszystkie problemy fizyczne związane z skutecznym  zapraszaniem osób -Liderów do Familo w naszej Grupie100k zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie światłem, życiem, i miłością Boga.
Proszę także o to, aby skuteczność tego uzdrowienia wzrosła stukrotnie i więcej

======================================================

 Kod uzdrawiania może zmienić Twoje życie.

Musisz go tylko zacząć stosować. To nic trudnego. Kod uzdrawiania to tylko 3 razy dziennie po 6 minut.

 

Darmowa rejestracja do Familo

19 komentarzy

 1. Jolu, „Wiara czyni cuda” zgadzam się z tym, wielokrotnie tego doświadczyłam i wiem ile może zdziałać bo jest kodem do naszego uzdrowienia.

 2. Janusz Graszek Mój stan

  Właśnie czytam KOD UZDRAWIANIA. To jest niesamowite. Każdy myślący człowiek powinien tę książkę przeczytać.

  • Jasiu przeczytać raz to za mało .Tą książkę czyta się wielokrotnie i stosuje się wtedy kody na co dzień. Pomoc i wskazówki są nam potrzebne każdego dnia .

 3. Osobiście, na własnej skórze przekonałem się o skuteczności działania Kodu uzdrawiania. W błahych sprawach, niezbyt zakorzenionych w podświadomości działają błyskawicznie. Nawyki i przekonania stare, wypływające z dzieciństwa wymagają czasami długiej, systematycznej praktyki. Ale przynoszą również efekty. Stosuj je więc dla własnego szczęścia.

 4. Jolu wspaniały artykuł 🙂
  Ja czytam Kod Uzdrawiania codziennie ponieważ pomaga mi w realizacji i motywacji do działania daje mi wiarę w siebie, a dzięki Kodom Uzdrawiania czuję się o wiele lepiej ponieważ stosuję dwa razy dziennie rano i wieczorem.
  Gorąco polecam książkę Kod Uzdrawiania.
  Pozdrawiam serdecznie
  🙂 🙂

  • Zenia Kołodziejczyk Mój stan

   Teraz już wiem skąd czerpiesz swoją siłę 🙂

 5. Stosuję kody od miesiąca. Zacząłem widzieć efekty po trzecim dniu. Zachęcam do przeczytania pierwszego rozdziału, jak zainteresuje, przeczytasz dalej. Dla mnie rewelacja. Zobacz sam.
  Paweł Indyka

 6. Świetnie, że napisałaś o Kodzie uzdrawiania Jolu!
  Teraz dzięki temu dowie się znacznie większa ilość osób, a to przyczyni się do wielu wyleczeń ich samych i osób dla nich bliskich.
  Ludzie dowiedzą się też, że nie tylko o samo zdrowie chodzi w tym Kodzie, ale że można sobie pomóc praktycznie w każdej dziedzinie życia.
  Nic dodać, nic ująć, tylko zacząć stosować.

 7. Książka jest naprawdę rewelacyjna. Nie dość, że można pomóc sobie poprzez stosowanie kodów to także innym ludziom, którzy potrzebują pomocy a nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tą lekturą.

 8. Danuta Blach Mój stan

  „Kod uzdrawiania”nabyłam przed świętami.Nigdy dotychczas nie miałam do czynienia z taką interesującą wiedzą.Usunięcie stresu,depresji czyni nas wolnymi i zdrowymi.To niesamowite.:)

 9. Ja też przeczytałam Kod Uzdrawiania i na nowo powracam do lektury i zawsze znajduję coś nowego. Jest sposobem na rozwiązaniem wielu problemów.

 10. Agata

  książka świetna polecam każdemu:) sama mam egzemplarz:)

 11. Agata Szwedo

  kod uzdrawiania polecam! sama mam we własnej bibliotece – komu zależy na rozwijaniu siebie i znajdywaniu się w każdej sytuacji powinnień przeczytać na zdrowie:D 🙂

  • Ja zamówiłam książke w wersji elektronizcnej, jednak nie szło mi to czytanie przy komputerze. Ta ksiązka wymaga skupienia, prywatnosci, natchnienia. Dlatego zamówiłam ponownie w wersji standardowej, to świadczy o tym, ze warto! Kod uzdrawiania daje nam możliwość zatrzymania sie na chwilę, refleksji nad soba i własnym życiem, po to, aby później jak strzała ruszyć do przodu w każdej sferze własnego życia

  • myślę, że dokończymy czytanie tej książki razem.

 12. Artur Szablewski Mój stan

  Szpital na kilka dni wyjął mnie z życia, ale wróciłem do świata zdrowych i bardzo żałuję, że nie zamówiłem książki wcześniej, bo miałem kilka dni na przemyślenia w łóżku szpitalnym więc dziś byłbym już „podwójnie” zdrowym człowiekiem 🙂 No cóż, czekam cierpliwie na kuriera z książką. Zwłaszcza po takich opiniach.

 13. Zenia Kołodziejczyk Mój stan

  Miło słyszeć Arturze, że jesteś już zdrowy 🙂
  Kodu jeszcze nie czytałam, ale wiem z innych lektur, jak potężna jest nasza podświadomość. Wiara czyni cuda, a człowiek pogodny, uśmiechnięty łatwiej nawiązuje pozytywne relacje z innymi i jest lepiej odbierany. Dobrze Jolu, że wywołałaś swoim artykułem ten temat.

 14. Wspaniały artykuł.To fakt, wiele osób myśli tylko o tych negatywnych rzeczach i w ten sposób je przyciągają.Pamiętajcie zawsze trzeba myśleć o pozytywnych rzeczach a będziecie je przyciągać do siebie i Wasze życie będzie całkiem inne w porównaniu do ludzi myślących o negatywnych rzeczach.
  pozdrawiam http://adamowskimarek.pl/