Klony.Czyli o wojnie, której w Familo nie będzie.

Klony.Czyli o wojnie, której w Familo nie będzie.

Klony do tej pory, mojemu pokoleniu i młodszym, kojarzą się ze słynną sagą s-f, czyli z „Gwiezdnymi Wojnami „.
Był to temat w prezentacjach Familo nie rozwijany, gdyż wiązał się z bardziej zaawansowanym etapem budowy biznesu Familo.
Ale po zmianach wprowadzonych w Familo od września, przyszła pora, by ten temat przybliżyć.
Klony to tak naprawdę nic innego jak powielenie Twojej pozycji macierzystej ale by wyjaśnić to bardziej przystępnie, użyjemy przykładu z życia.

Powiedzmy, że otwierasz swój sklep osiedlowy.
Z czasem zdobywasz klientów, którzy darzą Cię zaufaniem i polecają znajomym Twoje towary i zakupy w Twoim sklepie.
Wprawdzie klientów jest coraz więcej ale osiedle ma ograniczoną wielkość a skoro Twój sklep przynosi Ci zyski, to chciałbyś je zwiększyć.
Sposobem na to jest znalezienie dobrej lokalizacji na innym osiedlu lub w innym miejscu.
I temu właśnie miałyby służyć klony w Familo, zwiększeniu zysków poprzez pomnożenie Twoich pozycji.
Przejdźmy do szczegółów.

Po wprowadzonych we wrześniu zmianach, klony możesz mieć w dowolnej ilości.

Ich posiadanie nie jest  już uzależnione od Twoich obrotów ani od wielkości Twojej struktury, jak było poprzednio.
Możesz korzystać z nich w dowolnym czasie i co więcej, w dowolnym czasie możesz też z nich zrezygnować.
Oczywiście aby nie przysporzyć niepotrzebnej pracy informatykom, liczymy na Twoje odpowiedzialne działanie, ale rozumiemy też, że w życiu mogą się wydarzyć różne okoliczności.
Do czego Ci klony ?
Odpowiadając najprościej, do zwielokrotnienia swoich zysków z posiadanej struktury .
Jeśli postawisz klony w pobliżu swojej pozycji macierzystej, pozwoli Ci to zwielokrotnić zyski osiągane do tej pory z obrotu Twojej struktury, np Twojej jednej odnogi.
Gdy widzisz, że obroty pojawiły się w kręgach odległych od Twojej pozycji głównej, nie objętych zasięgiem prowizji, stawiając tam klona, możesz uchwycić umykające Ci zarobki.
Natomiast rozmawiając z osobą, która sprawia wrażenie, że zamierza prężnie podziałać w Familo, możesz ulokować ją pod swoim klonem, by zapewnić sobie dochody z jej pracy.
Oczywiście jako wynagrodzenie za Twoją pomoc 🙂

Jest jeszcze wiele sytuacji, w których klony staną się niezwykle pomocne i zapewne każdy z czasem znajdzie własne rozwiązania.

Istotną zmianą wrześniową jest też to, że zrównano kwoty kwalifikacji dla każdej pozycji, niezależnie czy chodzi o pozycję główną czy o klony, kwalifikacja obecnie wynosi 50 zł.
Pojawiła się też możliwość sterowania kwalifikacjami dla poszczególnych pozycji i klonów.
Nadwyżka z kwoty dokonanych zakupów, po wypełnieniu kwalifikacji dla najmłodszej pozycji do coraz wyższej, zawsze ląduje na koncie głównym i stamtąd może być przesuwana do innych pozycji.
Tam, gdzie klony uczynią ją najbardziej korzystną.

W każdym razie obecnie bardziej dostępne klony, niosą ze sobą wspaniałe możliwości na szybsze wypracowanie obiecanych 90% rabatów i dalsze zarobki w biznesie Familo .

Darmowa rejestracja do Familo

6 komentarzy

 1. Ufff. jeszcze bym się nie odważyła pisać o klonach. Myślę, że ten temat wymaga więcej wiedzy i… praktyki. Jednak czytając Ciebie zastanawiam się czy na pewno nie pomyliłeś czegoś w opisie.

  Cytuje:„Natomiast rozmawiając z osobą, która sprawia wrażenie, że zamierza prężnie podziałać w Familo, możesz ulokować ją pod swoim klonem, by zapewnić sobie dochody z jej pracy.
  Oczywiście jako wynagrodzenie za Twoją pomoc”

  czy na pewno chodziło Ci o to, by „rozmawiając z osobą”, która będzie prężnei działać, pokazać jej, że siebie nagrodziśz za pomoc dla niej?
  Otóż ja ze szkolenia wywnioskowałam, że w przypadku osoby rokującej prężne działanie, lokujemy swojego klona pod nią, czyli w jej kręgu, wynargrodzajac ją za prężne działanie, ponieważ nasz klon będzie zasilał swoimi zakupami jej pozycję. – Tak najprościej jak mi się wydaje bym to przedstwiła początkującemu partnerowi. Przy czym doradziłabyn mu wstawić trzy klony w 1-szym kręgu, jeżeli tylko wie, że zdoła i będzie chciał robić zakupy za min. 200 zł. aby nie majac jeszcze partnerów zasilać pocycję macierzystą i 3 klony.

  • Grażyno, to był tylko przykład wielu nowych możliwości jakie niosą ze sobą klony ale spojrzeć można na to rozmaicie, jeśli osoba stanie pod moim klonem to do swojego pierwszego kręgu otrzyma wszystkie moje osoby sponsorowane po kolei, natomiast jeśli postawię klona w jej kręgu, to zasilam tylko jedną nogę.
   Natomiast co do obrotu, to raczej na początku klon będzie miał obrót minimalny, czyli 50 zł
   Ale jak pisałem, to tylko był przykład wielostronnych możliwości, jakie niosą ze sobą klony.
   Wszelkie szczegółowe zastosowania wynikną z istniejących okoliczności i dogadywane mogą być też indywidualnie.
   Jak komu będzie pasowało.
   Niech też wypowiadają się praktycy 🙂

  • Gra słów i umiejętność jej używania, jest bardzo ważna w tym biznesie. Nie łatwo jest zobrazować słowami trudny temat tak, aby był zrozumiały dla wszystkich. Ponieważ temat klonów jest trudnym tematem , pozostawmy więc tłumaczenie go praktykom.

 2. Słusznie o klonach niech opowiadają się praktycy w sposób aby dla nowej osoby postawienie klona było zrozumiane. Wierzę, że nie do końca wszyscy rozumieją pojęcia klonów.

 3. Jerzy Morycz

  Podoba mi się jasne , przystępne wytłumaczenie podstaw klonowania , jako pewnego rodzaju dźwigni finansowej. Oczywiście sposobów użycia będzie więcej , ale ta informacja wystarczy dla początkującego klienta do zrozumienia istoty klona.

 4. Edyta Milner Mój stan

  Osobiście nie mam problemu ze zrozumieniem funkcjonalności klonów. A po wrześniowych zmianach, temat wydaje się jeszcze bardziej prosty.
  Również nie jest to nie do pojęcia dla nowych osób. Najlepiej tłumaczyć w jak najprostrzy sposób na jakichś przykładach, np. swoich.