Grupa wsparcia

Grupa wsparcia

Bardzo często, aby uzyskać sukces, naszym działaniom potrzebna jest jakaś grupa wsparcia.

Przeważnie nasi przyjaciele, rodzina czy znajomi zamiast nas pomagać, podcinają nam skrzydła.
„Przecież to nie działa, to Ci się nie uda, szkoda czasu, to naciąganie, zarobią tylko ci na górze itp.
Czy to nas motywuje? Tak, niestety negatywnie i tracimy wiarę w siebie i swoje działania.
przemyśl jednak, co się stanie, kiedy będziesz miał wokół siebie osoby, od których usłyszysz – tak trzymaj, nie poddawaj się, wspaniały pomysł, życzę Ci powodzenia, może Ci w czymś pomóc itp.

Grupa takich osób to nic innego, jak Twoja grupa wsparcia.

Na te osoby zawsze możesz liczyć, kiedy poprosisz, doradzą, pomogą, wesprą czy podpowiedzą odpowiednie rozwiązanie.
Nie domagają się dla siebie prawa do posiadania racji, nigdy Cię nie skrytykują, raczej zwrócą uwagę na wady rozwiązania i może podpowiedzą rozwiązanie problemu.

Kiedy pracujemy w jakimś MLMie, jest to nam szczególnie potrzebne. Nie zawsze nasz sponsor stanie na wysokości zadania i nie będzie dla nas żadnym wsparciem. Będzie miał na względzie własne korzyści a nie dobro swojej grupy. I tu kłania się grupa wsparcia, której brak zauważalny jest w większości struktur marketingu wielopoziomowego.

Trochę inaczej wygląda to w Familo, w mojej grupie, a liczy ona prawie 9 tys Partnerów.
Powołana została do życia Grupa 100k, której celem jest takie wspieranie jej członków i udzielanie takiej pomocy, aby każdy osiągnął zaplanowane cele. Oczywiście naczelnym celem jest zarekomendowanie odpowiednio dużej struktury zakupowej, ale każdemu z tym po drodze, każdy przecież buduje swoją grupę, swój biznes. Im każdy zbuduje większą grupę, tym większa będzie cała struktura. A więc Grupa 100k to taka grupa wsparcia dla wszystkich.

Jeżeli współpracując już z Familo nie jesteś w Grupie 100k, zapisz się tu jak najszybciej.

Grupa 100k to Twoja grupa wsparcia!

To z nią, przy jej pomocy technicznej, merytorycznej i szkoleniowej łatwiej i szybciej osiągniesz swój cel.

Nie zwlekaj, zapisz się, zaproś swoich Partnerów.

Darmowa rejestracja do Familo

8 komentarzy

 1. Danuta Blach

  Witam!Faktycznie w pojedynkę trudno cokolwiek osiągnąć.Pomimo,że program Familo jest prosty,to żeby osiągnąć coś więcej,zbudować dobrze działającą grupę,potrzebne jest wsparcie od osób „mądrzejszych” ode mnie.Mamy takie zaplecze w Grupie 100k,więc korzystajmy w tego…

 2. Zgadzam się z tobą Zygmunt 🙂
  Nie ma nic lepszego od Grupy 100K, ponieważ zawsze każdy może liczyć na nasze wsparcie.
  Kochani wpierajmy się nawzajem, a wspólnie osiągniemy tego co chcemy osiągnąć.
  Pozdrawiam Serdecznie 🙂 🙂

 3. Pracuję z ludźmi z grupy 100K od początku.Nigdy się nie zawiodłam, pomagam i otrzymuję pomoc.Zygmunt jest moim liderem i jest wspaniałym człowiekiem, zawsze poda pomocną dłoń. Taka jest grupa 100K, na niej możesz polegać.

 4. To oczywiste ,że w każdej chwili możemy liczyć na pomoc i wsparcie Grupy 100k. Bez szkoleń Liderów nikt nie ruszy z miejsca. Pozdrawiam.

 5. Grupa !!! Siła w Grupie!!! zgadzam sie z tym. Nie ważne jest tu, czy jesteś orłem czy tylko mróweczką. Wsparcie grupy da Ci wszystko czego potrzebujesz abyś i Ty mogł odnieść swój sukces Tą grupą jest Grupa 100k w Familo. Warto sprawdzić jak wysoko uda się dojść przy jej pomocy.Zapraszam do współpracy.

  • Grupa100k jest ważną podporą w rozpoczynającym biznesie.
   Bez narzędzi internetowych i szkoleń nie mogła bym ruszyć ze swoją pracą. To wielka ulga mieć obok siebie tak wspaniałych Liderów.

 6. Czasami warto aby w takiej grupie znalazły się tez osoby, które potrafią nawet prosto w oczy powiedzieć, że coś jest nie tak.
  To też może okazać się wsparciem.
  Czasem dobry kopniak w …. postawi Cię na odpowiednie tory 🙂
  Bo inaczej to taka grupa szybko zamieni się w kółko wzajemnej adoracji. A chyba nie o to tu chodzi.
  Mimo wszystko, łatwiej przyjąć krytykę od takiej grupy,niż od najbliższych. Bo wobec nich człowiek czuje się bardziej bezbronny i nie spodziewa się ciosu.
  Taka już ludzka konstrukcja

 7. Porównam GRUPA100k do jednej osoby (np.przyjaciel) lub do miejsca (np.dom rodzinny). Wracamy do takiego miejsca lub oczekujemy wsparcia od bliskiej osoby, na którą zawsze możemy liczyć. AZYL.