Biedny czy bogaty

Biedny czy bogaty

Biedny czy bogaty – prosty wydawałoby się wybór.
Ale nic bardziej mylącego. Większość ludzi chce być bogatymi i co robi? Żyje według schematów, tak jak system nakazuje – tzn. wybiera pracę na etacie licząc, że to zapewni im odpowiedni poziom życia. Niestety, jednostki załapują się na prezesa korporacji, koncernu czy posadę w rządzie. Reszta wiedzie życie przeciętnego Kowalskiego, który dobrze, jak potrafi związać koniec z końcem.
Dlaczego tak się dzieje? Otóż dlatego, że nauczono nas i przygotowano do bycia pracownikiem, do zarabiania pieniędzy.
Nikt nigdy nie uczył nas, jak należy postępować z pieniędzmi, jakimi prawami się one rządzą.

Ludzie bogaci mają tę wiedzę i dlatego wykorzystują pieniądze do zarabiania na siebie. Są one w ciągłym ruchu przynosząc właścicielowi zyski. Nie musi on dokonywać wyboru – biedny czy bogaty.

Zadam Ci teraz pytanie, bardzo ważne pytanie – czy zdajesz sobie sprawę z szansy, jaką dostałeś od Familo w postaci programu liniowego? To jest właśnie to, co może Cię wyrwać z kręgu biednych i przenieś do grona ludzi bogatych. I jest to możliwe dla każdego, bez względu na jego aktualną sytuację finansową. Będzie to tylko kwestią czasu i konsekwencji.

Biedny czy bogaty – teraz jest najlepszy czas i miejsce na podjęcie decyzji.

Spora grupa osób zauważyła szansę i korzysta z niej, rozpoczynając swój marsz do wolności finansowej.

Jak to najłatwiej i najszybciej osiągnąć? Ano puszczając codziennie swój kapitał w ruch i zmuszając pieniądze do pracy.
Zaraz, zaraz, CODZIENNIE??? Oczywiście możesz co trzeci dzień, raz na tydzień czy raz na miesiąc, ale droga wtedy będzie dłuższa. A Ty przecież chcesz szybko, prawda?

A więc przeanalizuj jeszcze raz system liniowy i do dzieła.

Darmowa rejestracja do Familo

4 komentarze

 1. Akademia Familo czyli program liniowy to naprawdę strzał w 10-tkę. bardzo się cieszę że powstał program liniowy Akademii Familo bo dzięki temu programowi liniowemu możemy zarabiać.
  Jestem niezmiernie zadowolona jak dostałam wypłacone za zamkniętą tercję. Warto korzystać z takich wypożyczeń szkoleń,ponieważ można sporo zarobić.
  Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnych zarobków 🙂

 2. Jeszcze do lutego b.r. nie wierzyłabym w hasło „Szybka, łatwa kasa”.Gdybym nie była w familo i nie znała projektu Familo, pewnie też nie uwierzyłabym w program liniowy Akademii Familo.
  Znów potwierdza się znane „Nigdy nie mów, Nigdy”
  W krótkim czasie zdobyłam możliwość robienia zakupów z 90% rabatem. Nie żądam wypłaty pieniążków, gdyż cały czas obracam nimi dla pomnożenia zysków i dla zakupów domowych z rabatem j.w.
  Familo jest Super. Jedyne i niepowtarzalne, jak ludzie w nim 🙂

 3. Małgorzata Żebrowska Mój stan

  Wiele razy zadawałam sobie pytanie dlaczego bogaty jest bogaty, bo dlaczego biedny jest biedny nawet nie trzeba się zastanawiać, zwłaszcza odkąd powstało familo. Bogaty po prostu ma oczy szeroko otwarte, widzi co jest za horyzontem i wie że pieniądz lubi pracować na siebie. Od kiedy jest Akademia Familo to aż się prosi, żeby zacząć obracać naszymi. A co za tym idzie my też możemy być BOGACI.

 4. Podoba mi się ten pomysł. Co prawda nie jest wcale niczym nowym, bo na zachodzie widzi się tego typu programy partnerskie, które umożliwiają nie tylko obniżanie kosztów zakupów internetowych ale już nawet tych naziemnych. Każdy chce tanio przeprowadzać zakupy i nie martwić się o pieniążki. Polecam wszystkim korzystanie z promocji czy to Familo czy innych sieci. Warto