Akademia Familo – jak Pendolino

Akademia Familo – jak Pendolino

Nasza Akademia Familo tak samo jak pendolino nabrało już takiej prędkości, że tym, którzy się zastanawiali bądź nadal się zastanawiają czy warto z nami jechać, ciężko będzie nas dogonić. Bowiem chętnych do podróży przybywa, odkąd w rozkładzie jazdy familo pojawił się przystanek pod nazwą Akademia Familo.
Na przystanku tym pociąg familo zatrzymał się po raz pierwszy 14 lutego 2014 r. Odtąd przejazdy naszym polskim pendolino stały się przyjemniejsze, gdyż w trakcie podróży możemy sobie odsłuchać audiobooki o ciekawej tematyce. Każdy kto skorzysta z oferty wypożyczenia audiobooka za 50 zł otrzyma od familo potencjalny bonus 180 zł. Z takim bonusem spokojnie już można wysiąść na przystanku Sklep Familo i zrobić w nim zakupy o wartości 200 zł płacąc za nie zaledwie 20 zł czyli 10%.

Stacja Akademia Familo

Akademia Familo

Akademia Familo

Jak nietrudno się domyślić chętnych do wsiadania na stacji Akademia Familo z dnia na dzień jest coraz więcej, dlatego też nie ma się co dziwić, że wciąż dostawiane są nowe wagony do naszego składu. Należy wziąć też pod uwagę, że aby dostać bonus należy przemieścić się z naszego ostatniego wagonu na sam początek. Im bardziej oddalony jest wagon do którego wsiedliśmy, tym czas na dojście do pierwszego wagonu i otrzymanie bonusu się wydłuża. Jedno jest pewne, każdy go otrzyma i to niejednokrotnie.

Nie przegap tego przystanku, bo on może okazać się najważniejszym przystankiem w twoim życiu, do którego będziesz chciał powracać codziennie, by odbierać kolejne bonusy tak jak robię to ja.

Sprawdź co możesz kupić w Sklepie Familo https://sklep.familo.com/ i dowiedz się jak dzięki Akademii Familo możesz kupić te produkty nawet z 90% rabatem

Nie musisz wierzyć mi na słowo, sprawdź sam jakie to niesamowite uczucie zrobić zakupy o wartości 200 zł i zapłacić za nie tylko 20 zł.

Fotografia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:ED250-001_Pendolino_prz%C3%B3d%281%29_Trako13.jpg

Darmowa rejestracja do Familo

6 komentarzy

 1. Świetne porównanie.
  Express na stacji nie czeka na spóźnialskich i maruderów.
  Po prostu jedzie dalej i kto wsiadł ten szybciej dojedzie do celu.
  Program liniowy Akademia Familo może spowodować szybkie pokonanie trasy do własnych, znacznych dochodów.

 2. Porównania są naprawdę bardzo trafne nic dodać nic ująć.Familo rozwija się szybciej niż nasza rodzima kolej a co ciekawe wspólnie, a nie tylko szefostwo. Proporcjonalnie do włożonego przez siebie wkładu, ile kto może? i ile chce?, tylko wsiadać! nad czym tu się jeszcze zastanawiać, ZAPRASZAMY do nas.

 3. Warto iść z duchem czasu i skorzystać z nowoczesnych środków „lokomocji” Familo z pewnością jest takim środkiem do celu i bardzo celnie Edytko porównałaś Akademię Familo do pendolino.

 4. W tym momencie ruszyli dotąd nieaktywni (nie robiący zakupów) „partnerzy”. Zobaczyli szybki i nie mały zysk. Nie przyłożyli się do rozwoju familo, ale gdy zobaczyli program liniowy Familo, nagle stali się aktywnymi klientami.
  Czy zaczną wreszcie przykładać się do rozwoju Familo, czy zrozumieją, że to ich własny biznes – dobra przyszłość?

 5. Wojciech Szczerba Mój stan

  Nie sprawdzałem jak wygląda jazda tym Pendolino, ale Familo bardzo mi się podoba. Warto przyłączyć się i korzystać z dostępnych obecnie możliwości w Familo. To co będzie jeszcze dostępne może być wielką szansą. Pomyśl o przyszłości , którą już dzisiaj możesz zacząć zmieniać.